Naučte se něco, co většina lidí na této planetě neumí nebo o tom neví

Chcete se dozvídat jak to opravdu v naší historii bylo? Chcete znát tu pravou pravdu, která je nám zakrývána a měněna?

Chcete patřit mezi ty, kteří umožní lidem i sobě nahlédnout do minulých životů a komunikovat s bytostmi, které žijí na jiných planetách, v jiných dimenzích, v jiných úrovních bytí?

Chcete kultivovat svůj charakter a poznat tu pravou duchovní práci na sobě?

Jestli ano, dovolte mi vás toto umění naučit.

 

Co se naučíte

 • O Stvoření
  Dostanete základní informace o stvoření, jak to všechno vzniklo, co jsme my, proč jsme tady, atd. Seznámíte se s fakty, které budete potřebovat pro pochopení regrese a komunikace s bytostmi z vesmíru. 99% informací, které vám předám, pochází z rozhovorů se světelnými bytostmi, které sdělují pouze pravdu a mají zájem na tom, abychom jsme se ji dozvěděli.
 • O technice Kvantové regrese
  Dozvíte se vše potřebné o této unikátní technice, s jejíž pomocí budete moct vaše klienty provádět zajímavými životy z jejich minulosti a komunikovat skrze ně s bytostmi světla.
 • Jak pracovat s klienty
  Naučíte se bezpečně pracovat s klientem, budete vědět na co si dát pozor, co nezanedbat a jak se stát dobrým průvodcem minulými životy a komunikátorem s bytostmi z vesmíru.
 • Umění improvizace
  Každá regrese a komunikace je trochu jiná. Některé věci se budou opakovat, jiné ne. Naučíte se co dělat v nestandartních situacích a jak z nich vytěžit maximum informací.
 • Ukázky z praxe
  Seznámíte se i s tím, jak to vše vypadá v praxi. Jak taková regrese do minulých životů a komunikace s bytostmi z vesmíru vypadá.
 • Probereme dotazy
  Jelikož online kurz jsou videa natočená v prostředí živého kurzu, uvidíte i dotazy, které studenti často pokládají. A až svůj kurz dokončíte a uděláte pár regresí, tak se spojíme přes aplikaci Telegram a společně si vaše osobní dotazy probereme.
 • Na zvládnutí kurzu máte 42 dní - 6 týdnů
  Proč 6 týdnů? Aby vás to nutilo dokončit kurz co nejdříve. Abyste na konci kurzu nezapomněli, co jste se učili na začátku a mohli být dobrými terapeuty a komunikátory s bytostmi.

Upozorňuji, že tuto techniku nelze praktikovat v jednom člověku, tzn., že ji nemůžete praktikovat pouze sami na sobě. Je vytvořena pro dva lidi a má to svůj, velice důležitý, význam.

Vím, že jsou tu někteří, kteří mají raději živé kurzy. Proto jsem se snažil vytvořit online video kurz tak, abyste se cítili jako na živém kurzu. Má i tu výhodu, že si můžete videa, uložená na webu, pustit opakovaně. To u živého kurzu nejde. Online kurz obsahuje 21 hodin videí z živého kurzu a je to jeho plnohodnotná náhrada. Po absolvování kurzu dostanete přístup k seznamu vašich kolegů z celé České republiky i ze Slovenska, abyste si mezi sebou mohli zadarmo zkoušet Kvantovou regresi.

 

REFERENCE

Pokud budete chtít, poskytnu vám i kontakty, abyste se sami mohli zeptat.

Přihlásil jsem se na kurz, abych se naučil techniku Kvantové regrese a mohl pomáhat ostatním, ale dostal jsem toho mnohem více. Více než jsem dokázal v tu chvíli vůbec pochopit. Je to technika, která mi umožňuje poznat, kdo vlastně jsem, pracovat na sobě, zjišťovat pravdivé informace, ověřovat si informace, nahlédnout do neviditelného světa. Komunikace s bytostmi lásky a světla je nejcennější dar, který jsem v životě dostal, změnilo mi to život a to je teprve začátek…
Luboš
Když to zpětně zhodnotím po roce, co jsem absolvovala kurz Kvantové regrese Libora Smetany, musím říct, že cítím, že, kromě rozhodnutí mít děti, bylo rozhodnutí absolvovat tento kurz tím nejlepším rozhodnutím v mém životě. Je to přesne ten směr, kde cítím, že to má smysl! Protože nejen, že se skrze tuto techniku a práci na sobě dostávám sama k sobě, tedy k tomu co cítím, že jsem to skutečně já a činí mě to mnohem šťastnější, ale díky této technice, kterou nám Libor skvěle předal, mohu pomáhat i dalším lidem s jejich problémy. A kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych do toho šla znovu, jestli mi to za to stojí, tak bych řekla bez zaváhání že ano!
Helena
Kurz byl pro mě důležitým mezníkem v životě, ukázal mi cestu, jak pomoci lidem, ale hlavně nejprve sobě. Rozhodně se nejedná o sluníčkářský seminář, kde se dozvíte jen samé pozitivní informace, otevře vám to oči. Libor je výborný, velmi upřímný učitel, který dbá na pokoru u každého žáka. Doporučuji každému.
Eva
Kurz Kvantové regrese vřele doporučuji každému, kdo má zájem pomáhat ostatním, díky pochopení pravé příčiny obtíží nebo jen pracovat na svém vývoji. Libor je velmi zkušený, skvěle vysvětluje a rád předává své získané zkušenosti. Vřele všem doporučuji!
Filip
Nejprve jsem byl Liborovým klientem. Pak mi po dvou letech přišlo, že si mám udělat kurz. Stalo se. Vše co jsem se dozvěděl absolutně sedělo, až mě z toho mrazí. Libor je výborný lektor a předal mi parádní znalosti. Kurz doporučuji všem, kdo na sobě chtějí opravdu pracovat nebo se zbavit svých starostí. Budete koukat, jak se vám věci dějí a naplňují. Jedním slovem úžasné. Standa z Budějc.
Standa