Co se čeká od vás

Přijet na regresi uvolnění a bez stresu! Je důležité abyste si v den sezení již nic dalšího neplánovali, abyste byli v pohodě. Prožít klidný den před sezením také pomůže docílit úspěšného sezení.

Jsou lidé, kteří to zkusí jen ze zvědavosti. Na tom není nic špatného. Chtějí-li se dozvědět něco nového o sobě a budou-li terapeutovi opravdu důvěřovat, budou mít úžasný prožitek.
Také je důležité, abyste si nevytvářeli přehnaná očekávání, je lepší se nechat příjemně překvapit. Věřte, že vaše Vyšší Vědomí vám může a chce pomoci. Vyšší Vědomí je pouze láska, moudrost a ochota nám pomáhat. Každý, kdo sezení jednou zkusil, by si to kdykoli zopakoval znovu.
Co se týče terapeuta, je tu, aby vám pomohl vstoupit do vašich minulých životů a zprostředkoval spojení s vaším Vyšším Vědomím. Po čas sezení se spolu o vás budou láskyplně starat.
Také si prosím připravte vaše dotazy, ne více než 10. Mohou být na cokoli. Sepište si je předem od té nejdůležitější až k té nejméně důležité. Dělejte si poznámky průběžně, tak jak vám budou přicházet. Když si je budete dělat najednou, tak je velká pravděpodobnost, že na některé zapomenete.