THUIK - technika hlubokého uvědomění, introspekce a kultivace

Chcete opravdu kultivovat svůj charakter, poznat tu pravou duchovní práci na sobě a případně i pomáhat jiným?

Pokud ano, dovolte mi vás toto umění naučit.

 

Tato technika vám odhalí to, co o sobě většinou nejste schopni navnímat. Pokud ano, tak si s tím většina lidí neví rady. Pomocí THUIK vám budou ukázány příčiny vašich negativních vlastností, ať už jsou v tomto nebo v minulých životech. Také vám bude pomoženo s jejich zvládnutím.

U toho, kdo se bude chtít naučit THUIK se předpokládá, že už má zkušenosti s Kvantovou regresí Libora Smetany. THUIK navazuje nejenom na zkušenosti z kurzu Kvantové regrese Libora Smetany ale také z praxe. Proto je důležité, abyste pro porozumění a zdárné zvládnutí THUIK měli za sebou alespoň 30 úspěšných regresí s třiceti různými lidmi. Pokud toto kritérium splňujete, napište mi na: podpora@libor-smetana.cz, že máte zájem se tuto techniku naučit.

Co si na online kurzu osvojíte

 • Techniku THUIK
  Dozvíte se vše potřebné o této unikátní technice, s jejíž pomocí budete moct vaše klienty nebo zástupně sami sebe provádět zajímavými situacemi z minulosti a komunikovat s bytostmi světla. Půjdete s klientem do hloubi jeho duše a bytosti mu ukáží to, co si o sobě neuvědomuje, ale i to, co nechce vidět a co je třeba řešit.
 • Jak pracovat s klienty
  Naučíte se bezpečně pracovat s klientem, budete vědět na co si dát pozor, co nezanedbat a jak se stát dobrým průvodcemtouto technikou
 • Ukázky z praxe
  Seznámíte se i s tím, jak to vše vypadá v praxi. Jak THUIK a komunikace s bytostmi z vesmíru vypadá.
 • Probereme dotazy
  Jelikož online kurz jsou videa natočená v prostředí živého kurzu, uvidíte i dotazy, které studenti často pokládají.
 • Na zvládnutí kurzu máte 42 dní - 6 týdnů
  Proč 6 týdnů? Aby vás to nutilo dokončit kurz co nejdříve. Abyste na konci kurzu nezapomněli, co jste se učili na začátku a mohli být dobrými terapeuty a komunikátory s bytostmi.

Upozorňuji, že tuto techniku nelze praktikovat v jednom člověku, tzn., že ji nemůžete praktikovat pouze sami na sobě. Je vytvořena pro dva lidi a má to svůj, velice důležitý, význam.

Vím, že jsou tu někteří, kteří mají raději živé kurzy. Proto jsem se snažil vytvořit online video kurz tak, abyste se cítili jako na živém kurzu. Má i tu výhodu, že si můžete videa, uložená na webu, pustit opakovaně. To u živého kurzu nejde. Online kurz obsahuje videa z živého kurzu a je to jeho plnohodnotná náhrada.